REKRUTACJA PODSTAWOWA

Zakończona

z uwagi na wolne miejsca w oddziałach od 16 maja 2022 r. rusza rekrutacja dodatkowa.

REKRUTACJA DODATKOWA

szczegółowe uregulowania znajdują się w Regulaminie rekrutacji

TERMINY:

• składanie dokumentów: 16 maja 2022 r. – 20 czerwca 2022 r.
  • przedłożenie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty – niezwłocznie po otrzymaniu, najpóźniej do 12 lipca 2022 r.
  • ogłoszenie listy kandydatów: 19 lipca 2022 r.
  • po pozytywnej decyzji Komisji Rekrutacyjnej – podpisanie umowy i wniesienie opłaty wpisowej do 7 dni od podpisania umowy: do 25 lipca 2022 r.
  • wyniki rekrutacji dodatkowej: do 26 lipca 2022 r.

DOKUMENTY:

• uzupełniony wniosek o przyjęcie do Liceum – wzór do pobrania
  • dwa zdjęcia – podpisane na odwrocie
  • świadectwo ukończenia klasy ósmej szkoły podstawowej
  • zaświadczenie z OKE o wynikach egzaminu ósmoklasisty

OPCJONALNIE:

• zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata lub finalisty olimpiad, konkursów
  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej

SPRAWY ORGANIZACYJNE

• w roku szkolnym 2022/2023 planowane jest utworzenie dwóch oddziałów klas pierwszych
  • kandydat dokonuje wyboru drugiego języka obcego i przedmiotów, które chce realizować w zakresie rozszerzonym zgodnie z zasadami Regulaminu rekrutacji